Budete sa čudovať ako zasiahne brexit na obľúbené zrmzliny!

Z toho vyplýva prijatie zásob Brexit od iných firiem. Spojené kráľovstvo má opustiť EÚ 29. marca, ale obavy sa zvyšujú, že sa skončí bez dohody.
Pán Jope uviedol, že Unilever zásobuje aj deodorant v kontinente Európy v prípade oneskorení súvisiacich s Brexitom.
Firma Leeds, ktorá vyrába Sure, Lynx a Dove, dodáva celú Európu, zatiaľ čo jej zmrzliny sa vyrábajú na kontinente.
Pán Jope dodal, že firma buduje zásoby materiálov používaných na balenie tovaru.
"Na oboch stranách kanála sme vytvorili inventár," povedal pán Jope. "Je to týždeň inventára – nie mesiacov alebo dní.

zmrzlina

"Keby som bol v obchode s návrhármi kabeliek, mohol by som vybudovať ďalší obal [inventár], ale nie sme, sme v rýchlo sa rozvíjajúcom spotrebnom tovare a jednou z vecí, ktorú sme sa naučili, je pri vytváraní zásob, skončiť ako nesprávna zmes produktu. "
Tarify z obáv
Niekoľko spoločností skladovalo tovar pred Brexitom, vrátane výrobcu automobilov Robert Bosch, firmy LVMH pre luxusné tovary a francúzskeho výrobcu liekov Novartis.
Začiatkom tohto týždňa varovali Sainsbury, Asda a McDonald's, že skladovanie čerstvých potravín bolo nemožné – a že by ich Brexit, ktorý by neuskutočnil žiadnu dohodu, ich ponechal bez zásob.

velká británie

Vláda však uviedla, že má "dobre zavedené" spôsoby práce s priemyslom, aby zabránila narušeniu.
Pán Jope, ktorý nasledoval Paul Mulman vo funkcii generálneho riaditeľa spoločnosti Unilever v novembri, uviedol, že spoločnosť sa pripravuje na rôzne scenáre spoločnosti Brexit, ale že najdôležitejší výsledok bude najťažšie spravovať.
"Zúfalo dúfame, že nebudeme končiť v colnom prostredí," povedal.
Brexit je blížiace sa stiahnutie Spojeného kráľovstva (UK) z Európskej únie (EÚ). Vychádza z referenda z 23. júna 2016, keď 51,9% hlasujúcich podporilo stiahnutie. Odstúpenie obhajovali euroskeptici, ľavicovo aj pravicovo, zatiaľ čo proeurópania (alebo európski odborníci), ktorí takisto pokrývajú politické spektrum, obhajovali pokračujúce členstvo.

Budete sa čudovať ako zasiahne brexit na obľúbené zrmzliny!
4.5 (90%)2